6 NIEDZIELA ZWYKŁA, Rok B

radość

Cieszą nas słowa Jezusa: „Aby radość moja w was była i aby radość wasza była pełna”. Tak, ma być w nas radość Jezusowa, i to w maksymalnym wymiarze, mimo trudności gospodarczych, biedy i bezrobocia. Chociaż czasem chciałoby się płakać, to jednak dobrze będzie zaufać Bogu zgodnie ze słowami Pisma Świętego: „Nie bądźcie przygnębieni, bo radość w Panu jest waszą ostoją” (Ne 8,11).

ogłoszenia parafialne

1) W poniedziałek święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba, w środę uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski, w przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

2) Dzisiaj w naszej Parafii z racji cyklicznych wizytacji kanonicznych gościmy Księdza Biskupa Janusza Ostrowskiego. Na każdej mszy świętej Ksiądz Biskup wygłosi do nas Słowo Boże. Na mszy świętej o godzinie 11.30 modlitwa w intencji Parafian i strażaków z OSP Jonkowo i OSP Mątki. Oprawę muzyczną tej uroczystości uświetni nasza Orkiestra Dęta.

3) Zapraszam na nabożeństwa majowe - w tygodniu o 17.30, w niedzielę przed mszą świętą - o 11.15