IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU, Rok B

4 niedz WP rB

Pan, Bóg ich ojców, bez wytchnienia wysyłał do nich swoich posłańców, albowiem litował się nad swoim ludem i nad swym mieszkaniem. Oni jednak szydzili z Bożych wysłanników, lekceważyli ich słowa i wyśmiewali się z Jego proroków, aż wzmógł się gniew Pana na swój naród do tego stopnia, iż nie było już ocalenia (2 Krn 36,15-16).

A sąd polega na tym, że światło przyszło na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność aniżeli światło: bo złe były ich uczynki (J 3,19).

ogłoszenia parafialne

1) W piątki Wielkiego Postu zapraszam na nabożeństwa Drogi Krzyżowej - godz. 16.30, w niedziele Wielkiego Postu o 7.30 zapraszam na śpiewanie Gorzkich Żali

2) Jak co roku zgodnie z tradycją proszę Zelatorki Kół Różańcowych, Panie i Panów Sołtysów oraz wszystkich chętnych o zbiórkę ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

3) W najbliższy piątek i sobotę Rekolekcje Wielkopostne w Świątkach. W naszej Parafii Rekolekcje Wielkopostne od czwartku wieczorem, piątek i sobota przed Niedzielą Palmową. Rekolekcje wygłosi Proboszcz ze Świątek - ks. Wojciech Puszcz.

4) Proszę o modlitwę o Boże błogosławieństwo na czas głoszonych przeze mnie nauk rekolekcyjnych od przyszłej niedzieli do wtorku włącznie w Parafii NSPJ w Górowie Iławeckim.